Nasze pokoje

Pokój 2-osobowy nr 1 z łóżkiem małżeńskim

Pokój nr 1 usytuowany jest na piętrze pensjonatu. Pokój klimatyzowany. Wyposażony jest w łóżko małżeńskie, łazienkę z prysznicem, telewizor LCD, radio, telefon, stolik, dwa fotele, czajnik bezprzewodowy, zestaw do parzenia kawy i herbaty. Widok z pokoju na dolinę Wisły od strony ul. Krakowskiej.

Pokój 2-osobowy nr 2

Pokój nr 2 usytuowany jest na piętrze pensjonatu. Pokój klimatyzowany. Wyposażony jest w dwa łóżka pojedyncze, z opcją spięcia w łóżko małżeńskie, łazienkę z prysznicem, telewizor LCD, radio, telefon, stolik, dwa fotele, czajnik bezprzewodowy, zestaw do parzenia kawy i herbaty. Widok z pokoju na dolinę Wisły od strony ul. Krakowskiej.

Pokój Rodzinny nr 3 z balkonem

Pokój nr 3 usytuowany jest na piętrze pensjonatu. Pokój klimatyzowany. Przy pokoju balkon z widokiem na Górę Trzech Krzyży oraz Rynek Główny. Wyposażony jest w dwa łóżka pojedyncze, z opcją spięcia w łóżko małżeńskie, rozkładaną kanapę dla 2-osób, łazienkę z prysznicem, telewizor LCD, radio, telefon, stolik, dwa fotele, czajnik bezprzewodowy, zestaw do parzenia kawy i herbaty. Widok z pokoju na dolinę Wisły od strony ul. Krakowskiej, Górę Trzech Krzyży, oraz Rynek Główny.

Pokój Rodzinny nr 4 z balkonem

Pokój nr 4 usytuowany jest na piętrze pensjonatu. Przy pokoju znajduje się balkon z widokiem na Górę Trzech Krzyży oraz Rynek Główny. Wyposażony jest w dwa łóżka pojedyncze, z opcją spięcia w łóżko małżeńskie, dodatkowe łóżko pojedyncze, łazienkę z prysznicem, telewizor LCD, radio, telefon, stolik, dwa fotele,biurko z krzesłem, czajnik bezprzewodowy, zestaw do parzenia kawy i herbaty. Widok z pokoju na Górę Trzech Krzyży, Rynek Główny, oraz Klasztor O/Franciszkanów od ul. Cmentarnej.

Pokój 2-osobowy nr 5 z łózkiem małżeńskim

Pokój nr 5 usytuowany jest na piętrze pensjonatu. Wyposażony jest w łóżko małżeńskie, łazienkę z prysznicem, telewizor LCD, radio, telefon, stolik, fotel,biurko z krzesłem, czajnik bezprzewodowy, zestaw do parzenia kawy i herbaty. Widok z pokoju na Klasztor O/Franciszkanów od ul. Cmentarnej.

Pokój 2-osobowy nr 6

Pokój nr 6 usytuowany jest na parterze pensjonatu. W pokoju udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, jak szerokie drzwi wejściowe, oraz drzwi do toalety, przełączniki umieszczone nisko, brak barier architektonicznych. Wyposażony jest w dwa łóżka pojedyncze, z opcją spięcia w łóżko małżeńskie, łazienkę z kabiną prysznicową , telewizor LCD, radio, telefon, stolik, dwa fotele, czajnik bezprzewodowy, zestaw do parzenia kawy i herbaty. Widok z pokoju na Klasztor O/Franciszkanów od ul. Cmentarnej.

Pokój 2-osobowy nr 7

Pokój nr 7 usytuowany jest na parterze pensjonatu. Pokój klimatyzowany. Wyposażony jest w dwa łóżka pojedyncze, z opcją spięcia w łóżko małżeńskie, łazienkę z kabiną prysznicową, telewizor LCD, radio, telefon, stolik, dwa fotele,biurko z krzesłem, czajnik bezprzewodowy, zestaw do parzenia kawy i herbaty. Widok z pokoju na dolinę Wisły od strony ul. Krakowskiej

Pokój Rodzinny nr 8

Pokój nr 8 usytuowany jest na piętrze pensjonatu. Pokój klimatyzowany. Wyposażony jest w dwa łóżka pojedyncze, z opcją spięcia w łóżko małżeńskie, rozkładaną kanapę dla 2-osób, łazienkę z prysznicem, telewizor LCD, radio, telefon, stolik, dwa fotele,biurko z krzesłem,czajnik bezprzewodowy, zestaw do parzenia kawy i herbaty. Widok z pokoju na Klasztor O/Franciszkanów.

Pokój Rodzinny nr 9

Pokój nr 9 usytuowany jest na piętrze pensjonatu. Pokój klimatyzowany. Wyposażony jest w dwa łóżka pojedyncze, z opcją spięcia w łóżko małżeńskie, rozkładaną kanapę dla 2-osób, łazienkę z kabiną prysznicową , telewizor LCD, radio, telefon, stolik, dwa fotele,biurko z krzesłem,czajnik bezprzewodowy, zestaw do parzenia kawy i herbaty. Widok z pokoju na dolinę Wisły od strony ul. Krakowskiej.